Aktualności

W Dniach 6-8.09 W Sochaczewie odbyły się Konsultacje Kadry Polski Ju-Jitsu.

Jednym z powołanych uczestników w kategorii do 46kg był wychowanek Spartana, Oliwier Nowok, który nie zwalnia tempa - przed nim bardzo ważne pojedynki. Z końcem Września zaprezentuje swoje umiejętności na Mistrzostwach Polski Ju-Jitsu a miesiąc później na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Grecji. Przed zawodnikiem ciężki czas przygotowań ale mamy nadzieję, że jak zwykle pokaże klasę i nie będzie miał sobie równych!

Trener Spartana Kamil Metera jak zawsze stanął na wysokości zadanie - pełen profesjonalizm Gratulacje

Za nami weekend pełen emocji. Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za wspaniałe wydarzenie jakim było Spartan Throwdown vol.4. Nowa formuła zawodów Rx+Skaled, było to połączenie w duet osób tej samej płci z dłuższym i krótszym stażem treningowym. Spędziliśmy świetny czas bawiąc się sportem w rodzinnej atmosferze. Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi i ducha walki. Szczególne gratulacje dla zwycięskich drużyn!

SZLACHETNA PACZKA

Klub Sportowy Spartan Knurów dołączył do grona ambasadorów Szlachetnej Paczki w Knurowie!

- Warto dołączyć do takiego projektu jakim jest Szlachetna Paczka, dlatego w miarę naszych możliwości starajmy się pomagać i przekazywać dobro dalej! Najlepsza w tym wszystkim jest świadomość, że dzięki nam, ktoś może się uśmiechnąć - to nas Spartan najbardziej motywuje do przyłączania się do akcji charytatywnych. - mówi Sławomir Tokarz - założyciel klubu sportowego Spartan Knurów.

Trener naszego Klubu Sławomir Tokarz uzyskał tytuł naukowy magistra  Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. "... Dziękuję mojej Żonie Ani oraz córce Juli za wyrozumiałość i przepraszam za kolejny brak czasu. Chciałbym podziękować moim kolegom Zbyszkowi Kaliszewskiemu, Mateuszowi Grabek, Mateuszowi Doleżych za wspaniałe dwa lata i za wspólną pomoc w trudnych i podbramkowych sytuacjach zasługujecie również na medal Księdzu Arturowi Pytel za modlitwę..." Gratulujemy ! 

LIGA MMA

W niedzielę 9.06.2019 roku u schyłku sezonu startowego odbyły się w Bytomiu zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA - ALMMA. Termin oraz warunki pogodowe nie zniechęciły startujących, co zaowocowało obecnością welu klubów z południowej części kraju. W formule grappling do 77kg wystartował Adam Witkowski, który po trzech walkach zdobył srebro oraz Kacper Kopeć, walczący w kategorii Junior MMA 70kg.