ZŁOTE MEDALE DLA SPARTANA

Dnia 10 marca 2018 r odbył się w Katowicach Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny. Reprezentantami naszego klubu był Oliwier Nowok oraz Jakub Gutt. Nowok po raz kolejny stanął na wysokości zadania, zdobywając dwa złote medale w systemie fighting kategoria MU-15 45kg. Po tym turnieju, nasz zawodnik podnosi poprzeczkę przechodząc do wyższej kategorii wagowej 50kg. Minimum wysiłku, maksimum skuteczności zasada Ju-jitsu, której Oliwier nieustannie się trzyma. Kolejnym reprezentantem spartana był Jakub Gutt, związany z naszym klubem od kilku miesięcy, młody utalentowany sportowiec startujący w kategorii +81kg. Tego dnia w Katowicach zdobywa złoty medal oraz punkty bez walki z powodu braku przeciwników. Na turnieju mimo to zmierzył się na macie z dwoma zawodnikami z niższej kategorii które wygrał, jednak zgodnie z regulaminem nie wliczały się one do punktacji na skutek różnicy w kategoriach. Były to walki bardziej na zasadzie sprawdzenia swoich możliwości oraz nabycia nowego doświadczenia. Serdecznie gratulujemy.